O NAS

Witamy w świecie wyjątkowych mebli. Mebli tworzonych z pasją, dla ludzi z pasją. Mebli ze starego drewna.
Mebli które zmieniają przestrzeń w której zagoszczą.

OSHEI to studio projektowe zajmujące się tworzeniem niezwykłych mebli oraz dodatków wyłącznie ze starego  bardzo starannie wyselekcjonowanego szlachetnego drewna.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem mebli na indywidualne zamówienie. Projektujemy, doradzamy, poszukujemy najciekawszych rozwiązań i materiałów.

PROJEKTUJEMY

Idea tworzenia mebli OSHEI oznacza łączenie historii z nooczesnym designem. Inspiracja wychodzi zawsze z materiału, nabiera jednak ostatecznego kształtu w procesie projektowania nadając mu nową bryłę. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania więc chętnie podejmujemy się autorskich projektów wykonywanych na indywidualne zamówienie.

DORADZAMY

Wszystko robimy wspólnie. Wspólnie z Tobą. Wspólnie wybierzemy drewno, porozmawiamy o projekcie, dobierzemy elementy wykończenia, później my weźmiemy się do pracy a Ty poczekasz na efekt. Nie boimy się projektów które inni zbywają prostym „nie da się”. Dzięki temu poprostu się rozwijamy.

TWORZYMY

Znamy potencjał oraz  ograniczenia starego drewna. Wiemy więc dokładnie  jak mamy postępować z nim w trakcie produkcji. Podstawową zasadą pracy w naszej pracowni to: “Musisz czuć drewno pod dłońmi, a drewno musi czuć Twoje dłonie”. Nasze meble wykonywane są więc wyłącznie ręcznie. To czasochłonny proces wymagający skupienia i zaangażowania przeradzającego się w szczerą pasję, bez niej nie ma możliwości tworzenia rzeczy naprawdę pięknych!