DLACZEGO OSHEI?

Jesteśmy polską manufakturą z ponad 20 letnim doświadczeniem w tworzeniu mnajwyższej jakości mebli z litego drewna.

Doceniamy pracę konkurencji jednak w kilku słowach postaramy się przekonać Państwa iż warto skorzystać z naszych usług:

  • Każdy nasz mebel tworzony jest całkowicie ręcznie.  Począwszy od doboru materiału, poprzez jego obróbke, na wysyłce kończąc osobiście troszczymy się o każdy szczegół.

  • Nasze meble tworzymy z materiałów najwyższej jakości. Oglądamy dokładnie każdą deskę, każdy kawałek metalu zanim rozpoczniemy z nim pracę.

  • Nasze meble tworzymy korzystając z ekologicznych rozwiązań. Recyklingowane drewno, naturalne oleje, woski, kleje wodne, lakiery akrylowe odpowiednio odbrane gwarantują najwyższą jakość produktu z zachowaniem troski o środowisko w którym wszyscy żyjemy.

  • Dzięki odpowiedniej organizacji pracy nasze meble tworzymy w akceptowalnych terminach;) Nie zmuszamy naszych Klientów do oczekiwań liczonych w miesiącach. Standardowy czas realizacji mieści się w przedziale 2-3 tygodni. W wyjatkowych sytuacjach możemy również zaproponować ekspresowe realizacje w terminach 7-10 dni.


  • Jesteśmy całkowicie otwarci na naszych Klientów (jeśli masz pomysł i szukasz kogoś kto w fachowy sposób go zrealizuje – trafiłeś we właściwe miejsce). Nie ograniczamy się do
    standardowych rozmiarów, kolorów czy sposobów wykończenia.


  • Poświecamy naszym Klientom tyle czasu ile tylko będzie potrzebne. Jeśli masz JAKIEKOLWIEK pytania – nie bój się pytać, choćby było ich 1000!:) Wolimy odpowiedzieć na zbyt wiele pytań, i mieć pewność iż Klient otrzyma taki produkt jaki oczekiwał.

  • Przed realizacją każdego projektu otrzymacie Państwo, wysyłane na nasz koszt darmowe próbki materiałów – tak byście mogli łatwo i wygodnie ocenić który będzie dla Państwa odpowiedni.

  • Dostarczenie mebla to nie koniec!:) Należy pamiętać o konieczność jego pielęgnacji, dlatego wraz z meblem dostarczamy darmowy kompletny zestaw pielęgnacyjny który pozowli zatroszczyć się o nowego „gościa w domu”.



Jest jeszcze wiele rzeczy kóre wg. nas odróżniają OSHEI od innych tego rodzaju miejsc. Skontaktuj się z nami – gwarantujemy iż poczujesz różnice;)